30denní výzva: břicho

Břicho patří mezi jedny z nejproblematičtějších partií lidského těla, pokud jde o hubnutí. I když s větším bříškem bojují obvykle spíše ženy, také mužům dávají cviky na břicho pořádně zabrat. Ploché a hlavně pevné břicho je v současnosti naprosto nezbytné, pokud chcete mít krásnou a štíhlou postavu. Stále více lidí je tak posedlých dosažením tohoto ideálu a odstraněním tuku z břicha. Pokud se také snažíte změnit svůj životní styl a chcete své bříško efektivně zpevnit, budete muset nejprve začít v kuchyni. Ploché bříško získáte správnými cviky a lehkou úpravou svého jídelníčku.

 

Krásně plochého bříška bez nevzhledných faldů můžete nyní dosáhnout už za pouhých 30 dnů! Stačí dodržovat jednoduché cviky, jejichž množství budete každý den zvyšovat. Tato výzva ovšem nemá dopad na spalování tuků v oblasti břicha, ale na posilování břišních svalů, proto je možné, že se Vaše svalstvo bude krásně rýsovat, ale zůstane ukryté pod vrstvou nevzhledného tuku. Z tohoto důvodu je některým osobám doporučováno také aerobní cvičení, díky kterému začnete rychle spalovat tuky i v problematických partiích. Jako aerobní cvičení jsou označovány vytrvalostní sporty, běh, jízda na kole, jízda na bruslích nebo hodina aerobiku. Pokud chcete ušetřit svůj čas, můžete vyzkoušet tzv. kruhový trénink, během kterého budete nejen spalovat tuky v problémových partiích, ale i efektivně zpevňovat své svalstvo. Navštívit můžete například fitness centrum Contours, které je otevřeno speciálně pro ženy a zaměřuje se na partie, které ženám během hubnutí dělají největší problémy a se kterými byste si doma sama poradila jen obtížně. První týden cvičení v Contours je navíc zdarma, takže toto cvičení můžete kdykoliv bez obav vyzkoušet.

 

TIP Chcete zhubnout, zpevnit své tělo, nebo se prostě jen cítit lépe? Vyzkoušejte kruhový trénink pouze pro ženy na týden zdarma. Více informací ›

 

O jaké cviky se jedná?

Mezi doporučovanými cviky pro 30denní výzvu najdete klasické sklapovačky, oblíbené zkracovačky a různé varianty sklapovaček určených pro posilování šikmých břišních svalů. Na spodní část břišního svalstva, se kterou mají ženy obvykle největší problém, jsou pak doporučovány cviky jako jízda na kole, zvedání natažených nohou vleže či klasická svíčka.

 

Videa

Jak správně cvičit během 30 denní výzvy se dozvíte z těchto instruktážních videí.

 

 

30 denní výzva na břicho

Svou výzvu můžete držet také podle této tabulky. Stačí každý den dodržovat určitý počet sklapovaček a hlavně vydržet program dodržovat celých 30 dní!

DnyCviky
1. den40 sklapovaček
2. den45 sklapovaček
3. den50 sklapovaček
4. denodpočinek
5. den60 sklapovaček
6. den65 sklapovaček
7. den70 sklapovaček
8. denodpočinek
9. den80 sklapovaček
10. den85 sklapovaček
11. den90 sklapovaček
12. denodpočinek
13. den100 sklapovaček
14. den105 sklapovaček
15. den110 sklapovaček
16. denodpočinek
17. den120 sklapovaček
18. den125 sklapovaček
19. den130 sklapovaček
20. denodpočinek
21. den140 sklapovaček
22. den145 sklapovaček
23. den150 sklapovaček
24. denodpočinek
25. den160 sklapovaček
26. den165 sklapovaček
27. den170 sklapovaček
28. denodpočinek
29. den175 sklapovaček
30. den180 sklapovaček

Štítky: , ,

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center