Na co se nás často ptáte?

Opravdu můžu cvičit celý týden zdarma?

Ano. Contours nabízí svým novým klientkám možnost vyzkoušet si první týden cvičení zcela zdarma a bez jakýchkoliv závazků. Na konci týdne se pak sama můžete rozhodnout, zdali budete ve cvičení pokračovat a zaplatíte si dlouhodobější členství.

Co když po týdnu zdarma nebudu chtít pokračovat?

Nic se neděje, ani tak nebudete za první zkušební týden nic platit. Ale upozorňujeme Vás předem, že Contours je často láska na první pohled. Tedy spíše na první trénink :-).

Kolik stojí dlouhodobé členství?

Ceny se liší dle délky zvoleného období a také dle jednotlivých poboček. Pro informace o cenách, navštivte detail vybrané pobočky.

Jak dlouho trvá cvičení?

Abyste správně nastartovala svůj metabolismus, stačí Vám náš 30 minutový kruhový trénink. Máte-li více času nebo chuť cvičit déle, samozřejmě Vám v tom nikdo nebude bránit. Jediným limitem cvičení v Contours je totiž otevírací doba jednotlivých poboček.

Musím se před cvičením objednat?

Jednou z mnoha výhod cvičení Contours je, že se nemusíte předem objednávat ani se nijak domlouvat. Konkrétní čas si zvolíte pouze u úvodní hodiny, a to z toho důvodu, aby se Vám mohla trenérka 100% věnovat a vše Vám podrobně vysvětlit. Další hodiny si již můžete volit zcela podle svého volného času. V Contours budete vždy vítaná!

Můžu vyzkoušet Contours, i když nemám zkušenosti s posilováním?

Samozřejmě! V Contours se Vám během cvičení bude věnovat certifikovaná trenérka, která Vám vysvětlí, jak s jednotlivými stroji správně manipulovat. Bude Vás sledovat i během tréninku, abyste nevyvíjela svou snahu zbytečně, ale opravdu posilovala jednotlivé partie.

Záleží na věku nebo zdravotním stavu?

Cvičení si můžete užívat v každém věku! A v Contours to platí dvojnásobně! Ať už je Vám 18 nebo 70, u nás budete vždy vítaná. Pokud Vás trápí zdravotní problémy, nezoufejte. Během úvodní hodiny s Vámi trenérka vše podrobně probere a bude se Vám snažit vymyslet cvičební plán přesně na míru. Cvičení pro ženy v Contours si zajisté rychle zamilujete!

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center