Eva: Díky cvičení jsem se zbavila zdravotních problémů!

Nikdy jsem si nemyslela, že bych někoho mohla inspirovat ke změně životního stylu, pokud to však někomu pomůže, ráda bych se podělila o své zkušenosti a výsledky v Contours. Jmenuji se Eva Svobodová a Contours jsem vyhledala proto, že se u mě objevily problémy s vysokým cholesterolem, zvýšenou hladinou cukrů v krvi a také jsem začala mít problémy s příliš vysokou nadváhou.

V Contours mi vypracovali na základě mých zdravotních posudků vlastní jídelníček a do cvičení jsem se pustila opravdu s plným nasazením. Díky výdrži a vědomí, že mi mohlo jít kvůli nadváze a špatnému životnímu stylu opravdu o život, jsem se snažila nepřestávat a jít si pořád za svým. Už po třech měsících jsem začala pozorovat výrazné změny a změn si začalo všímat dokonce i mé okolí a rodina. S cvičením rozhodně nechci přestat, cítím se líp, než kdykoliv předtím.

 

Datum 17.8. 13.11.
Hmotnost 87,7 kg 80 kg
Ruce 37 cm 34 cm
Hrudník 118 cm 111 cm
Pas 95 cm 93 cm
Boky 122 cm 114 cm
Stehna 60 cm 57 cm
Lýtka 41 cm 39 cm
Cholesterol 5,11 mmol/l 4,11 mmol/l

 

Cvičení v Contours bych doporučila všem ženám, u kterých se začínají díky nadváze objevovat stejné zdravotní problémy, jako jsem měla já. Velmi dlouhou dobu jsem se bála o tom s někým mluvit, nyní však ani nedokážu vyjádřit, jak šťastná jsem, že jsem cvičení ve fitness centru Contours našla. Cvičit zde mohou ženy bez rozdílů věku a myslím si, že všechny odcházejí samy se sebou mnohem spokojenější, než když sem první den přišly.

 

                                                                                                                      Eva Svobodová

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center