Jillian Michaels

Jillian Michaels patří v dnešní době bezpochyby mezi jedny z nejznámějších a také nejžádanějších trenérek v oblasti fitness. Tato úspěšná a silně motivující žena se narodila 18. února 1974 v Los Angeles, měří necelých 160 cm a váží 53 kg. Pro mnoho žen, ale dokonce i mužů se stala velkou inspirací a je živým důkazem toho, že když máte dostatečné odhodlání, vůli a chuť změnit své tělo, dokážete cokoliv. Jillian je známá svým tvrdým přístupem a trénuje opravdu přísně a bez slitování. Sama však o sobě prohlašuje, že i když ji budete během cvičení celých 30 dní nenávidět, hned 31. den ji budete naprosto zbožňovat. Cvičením s Jillian Michaels můžete kompletně změnit své tělo, získat svalovou hmotu, zhubnout a hlavně být dostatečně motivovaní na to, abyste začali žít zdravěji a aktivněji. Jillian ví přesně, co dělá a pokud se do hubnutí nebo cvičení chcete pustit opravdu s vervou, není nic snadnějšího, než začít s jejím 30 denním programem pro formování postavy.

 

Co vedlo k jejímu úspěchu?

Vše začalo, když bylo Jillian 12 let a rozvedli se jí rodiče. Jako dítě to Jillian zvládala velmi těžce a dodnes toto období považuje za velmi traumatické. V této době měřila pouhých 150 cm a vážila téměř 80kg. Ve škole byla kvůli své váze neustále šikanovaná a změna nastala, až když jí její maminka přihlásila do kroužku bojových umění. Když v pouhých 14 letech jediným kopem přerazila 2 dřevěné desky, něco se v ní změnilo. V 17 letech odešla z domu, udělala si osvědčení, aby se mohla stát osobní trenérkou. Začala být velmi úspěšná, a tak ve 30 letech vyhrála konkurz do televizní show The Biggest Loser, kde získala miliony příznivců a obdivovatelů. Během dlouhých let se objevila ještě v několika televizních pořadech, postupně se však zaměřila na nahrávání cvičebních DVD a psaní motivačních knih. Největší úspěch však sklidila díky podcastům pro YouTube, které natočila společně se svou kolegyní Janice. V létě roku 2012 se Jillian stala během jednoho týdne dvojnásobnou maminkou, adoptovala totiž černošskou holčičku a její přítelkyně ve stejném týdnu porodila chlapečka. V roce 2013 se Jillian jako trenérka vrátila s velkou slávou zpět do show The Biggest Loser.

TIP Chcete zhubnout, zpevnit své tělo, nebo se prostě jen cítit lépe? Vyzkoušejte kruhový trénink pouze pro ženy na týden zdarma. Více informací ›

30 Day Shred s Jillian Michaels

30 Day Shred je účinný cvičební program, který funguje na myšlence vyvolat v těle zmatek. Jedná se o rozpálení a rozpohybování těla a posilovat co nejvíce částí těla najednou. Cvičíte minimum času apřitom spalujete maximum kalorií! 30 denní program se skládá celkem ze 3 levelů a na každý level tak tedy máte 10 dní. Každý den budete cvičit pouze 20 minut + protažení těla a strečink. Každý stupeň obtížnosti se skládá ze tří samostatných částí, kterými jsou síla, kardio a břicho. 2 minuty budete posilovat také paže a nohy, ale nejvíce času rozhodně strávíte cvičením břicha, které je u mnohých z nás tou nejproblémovější partií. Cvičení je koncipováno jak pro ženy, tak pro muže a cvičit podle videí můžou jak začátečníci, tak pokročilí. Po 30 dnech budete rozhodně pozorovat viditelné výsledky, intenzivní cvičení totiž zabere naprosto na každého. Pokud nezhubnete na váze, nemějte obavy, Vaše svalstvo se totiž rozhodně změnilo a zpevnilo, takže změny budete pozorovat spíše v centimetrech.

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center