Renata: Každý den jsem blíž svému cíli!

Jmenuji se Renata a je mi 37 let. Cvičit v Contours jsem začala v únoru minulého roku. I když jsem stále poměrně mladá, trpěla jsem celé roky velkou nadváhou, která byla mým odborným lékařem vyhodnocena jako obezita. Spolu s takto vysokou váhou se samozřejmě objevily také zdravotní problémy a měla jsem až příliš vysoký krevní tlak.

Nemohla jsem se nadále dívat na svůj odraz v zrcadle, vyhýbala jsem se přátelům a rodině a byla jsem den ode dne více nešťastná. Společně s podporou mé rodiny jsem se rozhodla něco s tím udělat. Cvičení v Contours mě zaujalo hlavně tím, že je určeno pouze pro ženy. Už od začátku jsem do toho dávala maximum, bohužel jsem ale ani po měsíci snažení nepozorovala žádné velké výsledky. Mé tělo se prostě odmítlo svého tuku tak snadno vzdát. Já ale nepolevila a upravila jsem svůj jídelníček a začala na tréninky chodit ještě častěji. Během krátké doby se dostavily i tolik vytoužené výsledky a já začala být sama se sebou čím dál víc spokojená.

 

Časové období v Contours: 6 měsíců

Úbytek váhy: -15,9 kg

Úbytek v pase a na bocích: -12,5 a -15 cm

 

Díky cvičení v Contours se ze mě stala cílevědomá a sebevědomá žena, a toto mé nové já se mi strašně líbí! Každý den se zlepšuji a každý den je mé tělo pružnější a já spokojenější. Navíc mám novou energii a zvládám během dne mnohem víc věcí, než předtím! Pokud chcete změnit svůj život, začněte měnit své tělo.

 

                                                                                                                                 Renata Ch.

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center