Lenka: Stala jsem se aktivní maminkou!

Zdravím všechny dámy a slečny, které pravidelně navštěvují Contours, fitness centrum pro ženy. Jmenuji se Lenka Monika Vacková a jsem maminka na mateřské dovolené. Vím, že se na nedostatek volného času, stres a únavu během mateřské dovolené vymlouvá spousta maminek, sama jsem totiž až donedávna byla jednou z nich. Pokud však opravdu chcete své tělo změnit, nebudete hledat další výmluvy, ale najdete si svůj způsob, jak toho dosáhnout!

Po svatbě jsem naprosto zanevřela na pohyb, a to i přesto, že jsem kdysi aktivně sportovala, hrála tenis a squash a při svých 168 cm vážila asi 60kg. Jak už to tak bývá, po svatbě přišly porody, kojení, problémy se štítnou žlázou a nakonec samozřejmě také lenost a pohodlnost, které s sebou tento život novopečené maminky přináší. Během těchto pár let se má váha začala čím dál víc zvyšovat, až se v roce 2011 usadila těsně pod číslem 100.

 

Další přírůstek váhy jsem už ale nemohla dopustit. Motivací k hubnutí pro mě bylo nejen získat lepší postavu, ale taky si vylepšit svou kondici a zdraví, abych stíhala v pohybu svým malým dětem. Nechtěla jsem zůstat jen u slibů a plánů, a tak jsem se přihlásila do soutěže časopisu Muscle and Fitness a zároveň jsem začala navštěvovat fitko Contours, které je dokonale přizpůsobeno všem ženským potřebám. Na trénink mě dokonce občas doprovázela i má pětiletá dcera, která si mezitím, co já jsem cvičila, hrála v dětském koutku, který toto fitness centrum nabízí.

 

Během zimy jsem nenašla dostatek času na cvičení, a tak jsem s pohybem zase pomalu přestala. Začátkem března roku 2012 jsem se však opětovně přihlásila do stejné soutěže, jako loni a obratem jsem získala telefonickou nabídku Proměny od Contours. Samozřejmě jsem neváhala ani minutu a nabídku bez mrknutí oka přijala. Po pouhých třech týdnech intenzivního trénování, které probíhalo 6x týdně a 2x týdne dvoufázově jsem však onemocněla. I přes mou nemoc jsem se ale dostala zpět do formy, a to pouze díky týmu Contours! Dodnes děkuji celému týmu, že mi umožnili se této soutěže vůbec zúčastnit.

 

Hmotnost na začátku: 93,1 kg

Hmotnost po 3 měsících: 87 kg

Tuková tkáň na začátku: 32,6 kg

Tuková tkáň po 3 měsících: 27,6 kg

Doporučení snížení tuku v těle na začátku: 14,5 kg

Doporučení snížení tuku v těle po 3 měsících: 9,8 kg

 

Cvičení v Contours bych chtěla doporučit všem ženám, které se již dlouho odhodlávají k tomu, že se svým tělem začnou konečně něco dělat, ale nemají dostatek odvahy k tomu, zajít do běžné posilovny, plné svalnatých mužů. Cvičení v Contours má individuální přístup a cvičit můžete přijít v jakémkoliv věku.

Lenka Monika Vacková

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center