Katka: Hubnu díky správné stravě!

Dobrý den,

chtěla bych se podělit se všemi ženami, které cvičí nebo se chystají začít cvičit s Contours o svůj vlastní příběh. U mě to vlastně všechno začalo, když jsem se rozhodla opět shodit pár kilo před létem, abych vypadala v plavkách na dovolené co možná nejlépe. Myslela jsem si, že to bude docela oříšek, ale stačilo pouze přidat denně hodinu až dvě aerobního cvičení a upravit svou dosavadní stravu a váha začala jít dolů sama.

Od pondělí do pátku jsem držela příjem sacharidů velmi nízko a o víkendu jsem si pak dopřávala jídlo bez omezení. Snažila jsem se dodržovat všechny zásady racionální stravy, jíst často v malých dávkách, nehladovět a jíst pravidelně, snídat a před spaním jíst jen čisté bílkoviny. Začala jsem pít mnohem víc vody a některá jídla jsem nahrazovala tekutou stravou.

 

V Contours se mi začalo strašně líbit, a tak jsem tam byla pomalu víc, než doma. Ke stravě jsem přidala také pár potravinových doplňků, silnější stimulanty, spalovače, vitamíny a proteinové nápoje. Za jediný měsíc jsem shodila 4 kg a v hubnutí bych chtěla pokračovat i nadále. Tento způsob hubnutí mi naprosto vyhovuje, protože vím, že to dělám správně, mám nad sebou odborný dohled a nebojím se žádného nechtěného jojo-efektu.

 

  zima/jaro květen
Hmotnost 75 kg 70 kg
Ruce 33,5 cm 32 cm
Hrudník 100/87 cm 95/83 cm
Pas 75 cm 68 cm
Boky 105 cm 99 cm
Stehna 62 cm 60 cm
Lýtka 38 cm 39 cm
BMI 25,9 24,2
Velikost oblečení 40/42 38

 

Cvičení v Contours mě naučilo, jak žít zdravě a aktivně a tento pocit bych nyní už za nic nevyměnila. Přemýšlíte-li taky o novém začátku a přechodu na zdravější životní styl, rozhodně Contours navštivte. Už po první návštěvě odejde se spoustou nové motivace a odhodlání, u mě tomu tak alespoň doopravdy bylo.

 

                                                                                                                                 Katka

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center