Jarka: Konečně jsem zase sexy!

Dobrý den,

jmenuji se Jarka Němcová a chtěla bych se s Vámi podělit o své zážitky a pokroky, kterých jsem dokázala díky cvičení ve fitness centru pro ženy Contours. Dlouho jsem sama sebe přemlouvala k tomu, abych se sebou začala něco dělat a jen díky tomuto speciálně upravenému fitness centru, které má individuální cvičební plán a nenarazíte tam na žádného muže, se mi to konečně podařilo. Ztratila jsem všechny zábrany a výmluvy a naučila se mít cvičení a pohyb skutečně ráda. Dnes si už neumím představit, že bych se někdy ke svému starému já vrátila.

Nikdy jsem nebyla vyloženě párátko ani ta štíhlá holka odvedle. Měla jsem ženské křivky, boky a zadek, ale nikdy mi to nevadilo. Na střední škole jsem se klukům líbila, takže jsem svou váhu nikdy zbytečně neřešila a jedla všechno bez omezení. Když jsem však nastoupila na vysokou školu, objevily se jisté problémy v rodině a já čím dál častěji začala před těmito starostmi utíkat k plnému talíři. „Cítíš se smutně? Čokoláda ti pomůže.“ vždy říkávala má babička. A taky že pomohla.

 

O několik let později jsem si našla manžela a založili jsme společně svou vlastní rodinu. Po dětech šla samozřejmě váha ještě víc nahoru a já si pomalu začala uvědomovat, že jsem sama se sebou čím dál víc nespokojená. Zcela náhodou jsem narazila na cvičení pro ženy ve fitness centru Contours a díky pravidelnému pohybu a správnému cvičení, šla váha dolů pomalu sama. Nyní se cítím mnohem líp, jsem v lepší kondici, zvládám celodenní hraní si s dětmi a večer mám dostatek energie a cítím se dostatečně sexy i pro svého manžela.

 

  14.9. 21.12.
Hmotnost 86,2 kg 75,7 kg
Ruce 36,5 cm 33 cm
Hrudník 100 cm 97 cm
Pas 85 cm 75,5 cm
Boky 120 cm 110 cm
Stehna 69 cm 61 cm
Lýtka 42 cm 38,5 cm

 

Pokud se taky sama sobě nelíbíte, tým trenérů v Contours Vám pomůže najít Vaše nové já! Nedokážu ani slovy vyjádřit, jak jsem ráda, že jsem se k návštěvě tohoto fitness centra odhodlala.

 

Jarka Němcová

TÝDEN CVIČENÍ ZDARMA
zcela nezávazně a bez poplatků
Objednejte se již dnes na svůj týden cvičení zdarma

Seznam poboček našich fitness center